Toimipisteet

Kouvola puhelinvaihde 05-744220
Savonkatu 20, 45100 Kouvola

Lappeenranta puhelinvaihde 05-744220
Marjankatu 1, 53600 Lappeenranta

Henkilöstö


Jouko Toivonen

toimitusjohtaja

050 592 0221

jouko.toivonen@pkst.fi


Marja-Liisa Nuorala

myyntireskontra ja tilaukset

05 744 220

pkst@pkst.fi

Mika Toivonen

sähköautomaatio, lämpötila-anturit ja mittalaitteet

050 592 0219

mika.toivonen@pkst.fi

Niina Koivikko

ProFile-valaistusratkaisut, markkinointi ja talous

040 728 8370

niina.koivikko@pkst.fi

Miia Witting

valaistusratkaisut ja tekniset tuotteet

040 724 2000

miia.witting@pkst.fi

Markku Huotari

sähköautomaatio, lämpötila-anturit ja mittalaitteet

050 339 8779

markku.huotari@pkst.fi

Jani Toivonen

tekniset tuotteet ja mittalaitteet, merkintäpalvelut

050 592 0227

jani.toivonen@pkst.fi

Sami Toivonen

varasto ja noutomyynti

050 592 0216

sami.toivonen@pkst.fi

Antti Witting

keskus- ja lämpötila-anturi, ProFile- valaisin valmistus

040 504 5470

anturipaja@pkst.fi

Kaisu Laasonen

myyntiassistentti

050 473 5335

kaisu.laasonen@pkst.fi

Yhteydenottolomake

Ota yhteyttä