Yhteystietomme

VAIHDE: 05-744 220 / pkst@pkst.fi

KOUVOLA

Jouko Toivonen, Toimitusjohtaja, jouko.toivonen@pkst.fi p. 050-592 0221

Miia Witting, Valaistusratkaisut, tekniset tuotteet, miia.witting@pkst.fi, p 040-724 2000

Mika Toivonen, Sähköautomaatio, mittalaitteet mika.toivonen@pkst.fi, p. 050-592 0219

Antti Witting, Lämpötila-anturit, sähkökeskukset anturipaja@pkst.fi, p. 040-504 5470

Jani Toivonen, Tekniset tuotteet, mittalaitteet jani.toivonen@pkst.fi, p. 050-592 0227

Niina Koivikko, Valaistusratkaisut, markkinointi ja talous niina.koivikko@pkst.fi, p. 040-728 8370

Marja-Liisa Nuorala, Myyntireskontra pkst@pkst.fi, p. 05- 744 220


LAPPEENRANTA

Sami Toivonen, Tekniset tuotteet, mittalaitteet

sami.toivonen@pkst.fi, p. 050-592 0216


KAJAANI / POHJOIS-SUOMI

Markku Huotari , Sähköautomaatio, tekniset tuotteet

markku.huotari@pkst.fi, p. 050-339 8779


TOIMIPISTEEMME:

Savonkatu 20, 45100 KOUVOLA

Marjankatu 1, 53600 LAPPEENRANTA

Laskutus- ja toimitusosoitteet


VERKKOLASKUT (ennen 1.stä lähetyskertaa olkaa yhteydessä pkst@pkst.fi)

Ovt-tunnus: 003704991200

Operaattori Itella Information Oy: 003710948874

PAPERILASKUT (laskutusosoite oltava oikein myös laskussa jotta skannauspalvelu osaa kohdistaa laskun)

PL 50328, 00021 LASKUTUS

TAVARANTOIMITUS

  • Kouvola: Savonkatu 20, 45100 KOUVOLA
  • Lappeenranta: Marjankatu 1, 53600 LAPPEENRANTA


MUU POSTI

  • Kouvola: PL 12, 45101 KOUVOLA
  • Lappeenranta: Marjankatu 1, 53600 LAPPEENRANTA

Y-tunnuksemme: 0499120-0 / Alv.Rek